БУТИ РАЗОМ І ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!

06 лютого 2020 року відбулося Пленарне засідання Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки з порядком денним «Про хід виконання Стратегії діяльності Харківського обласного комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України в 2019 році та завдання на 2020 рік».
Серед учасників заходу були присутні члени обласного комітету Профспілки, голови первинних профспілкових організацій, заступники голів профкомів, головні бухгалтери та скарбники первинних профорганізацій, члени Ревізійної комісії, Молодіжної ради. На захід були запрошені голова Об’єднання профспілок Харківської області Тесленко С.А. та начальник територіального відділення Національної служби посередництва та примирення Лайков С.М.
В своїй доповіді голова Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки Кригін М.І. акцентував увагу на викликах сьогодення, перед якими стоїть не тільки обласний комітет Профспілки та його первинні профспілкові організації, але й в цілому профспілковий рух країни. Було запропоновано змінювати форми та методи роботи профспілкових організацій.
Завідуюча відділом соціально-економічної та правової роботи Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки Зуєва О.О. доповіла присутнім про стан соціально-трудових відносин на підприємствах галузі. Були наочно продемонстровані матеріали, які свідчили про динаміку показників оплати праці, зайнятості, обсягів виробництва на підприємствах галузі тощо. Були дані конкретні пропозиції щодо проведення колективно-договірної роботи на підприємствах,  організаціях, в закладах галузі.
Завідуючий організаційним відділом Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки Проскурня О.О. доповів про стан речей з основних напрямків роботи організації. Присутні були інформовані про динаміку чисельності та членства в організаціях Профспілки, завдання, які стоять перед виборними органами первинних профспілкових організацій в поточному році.
Правовий інспектор праці Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки Хлинов В.В. доповів про роботу в напрямку захисту прав та інтересів працюючих, дотримання законодавства про працю. Були розглянуті деякі зміни законодавства, які пропонуються Урядом та не знаходять підтримки профспілкової сторони.
В дебатах прийняли участь голова Первинної профспілкової організації Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» Омельченко Г.П., заступник голови Первинної профспілкової організації ДП завод «Електроважмаш» Никоненко Д.В., голова Первинної профспілкової організації ДНЗ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР» Середа С.В.
З інформацією про стан профспілкового руху області та країни виступив голова Об’єднання профспілок Харківської області Тесленко С.А. Начальник територіального відділення Національної служби посередництва та примирення Лайков С.М. інформував присутніх про стан соціально-трудових відносин області, про завдання, цілі та мету діяльності служби.
Пленумом були розглянуті питання XXV звітно-виборчої конференції Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки, ротації у складі обласного комітету Профспілки та затвердження фінансового звіту за 2019 рік.
Були прийняті відповідні постанови та Звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.