СЕМІНАР ПРОФАКТИВУ В ОДЕСІ

В перші дні осені – з 7 по 11 вересня 2019 року – профактив Харківської Укрелектропрофспілки з навчальною метою перебував в місті Одеса. Семінар для голів первинних профспілкових організацій, їх заступників, головних бухгалетрів та скарбників профкомів об’єднав однодумців на базі відпочинку галузевого підприємства “Одескабель”.

Темами, які були розглянуті на семінарі стали: організаційні засади діяльності профспілок в Україні; цілі, завдання, нові виклики для профспілок; поточна діяльність Укрелектропрофспілки в 2019 році та підготовка до проведення звітно-виборчої кампанії в Профспілці і Харківській обласній організації за період 2015-2020 років. Також співробітниками апарату обласної організації Профспілки було проаналізовано та доведено до слухачів основні показники роботи підприємств енергетики та електротехніки Харківської області за I півріччя та липень-серпень 2019 року; підсумки перевірки виконання колективних договорів підприємств галузі за I півріччя 2019 року; новинок з трудового законодавства; розглянута  фінансова робота в профспілках.

Підсумком семінару стала нарада з профактивом.

Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки вдячна учасникам заходу за активну профспілкову позицію, висловлені думки та побажання. Тож до виконання!

 

Організаційний відділ