ВІД ПОЛІТИКИ-ДО ОХОРОНИ ПРАЦІ

5 березня 2019 року Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки провела ряд планових заходів, серед яких, зустріч з Юлією Біденко, кандидатом політичних наук, докторанткою кафедри політології ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Вчена, в своїй інформативній лекції, вміло та акцентовано розкрила питання політичної ситуації напередодні виборів Президента 2019 року.

Тема була обрана не випадково, адже громадськість та профспілкове товариство цікавить та бентежить ситуація, яка розгортається напередодні знакової події України. В дружній та невимушеній атмосфері зустріч переросла з лекційного формату у формат відвертого діалогу щодо можливих викликів та загроз напередодні виборів, особливостей кампанії. Окрім соціологічних рейтингів кандидатів, актив було інформовано про чинники, на які слід звернути увагу при виборі того, чи іншого кандидата, а саме: стратегію виходу з конфлікту, геополітичних орієнтацій; наявності партії, здатної сформувати більшість або коаліцію в парламенті; спонсорів/дружних медіа; відкритості для журналістів, профспілок, громадянського суспільства; минулих обіцянок; особистих якостей тощо.

Також, після закінчення обговорення тематичного матеріалу, відбулося засідання Президії Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки з порядком денним «Про ефективність прийнятих заходів з профілактики травматизму і профзахворювань на підприємствах галузі». Доповідач, правовий інспектор праці обласної організації Профспілки Хлинов В.В., інформував присутніх про стан справ з охорони праці на підприємствах галузі, було проаналізовано динаміку нещасних випадків на виробництвах, запропоновано рекомендації щодо уникнення виявлених порушень на підприємствах, в організаціях галузей в майбутньому. Була прийнята відповідна постанова до виконання виборними органами Профспілки.