ДОБРО РОБИТИ – ЛЕГКО!

«Здійснюйте добро, поки Ви існуєте!»

Д.Дідро

14 грудня 2018 року, напередодні дня Святого Миколая, за ініціативи Молодіжної ради Харківської Укрелектропрофспілки пройшла, вже традиційна, акція в підтримку Комарівського психоневрологічного інтернату, який є соціально-медичною установою для постійного проживання хлопців з глибокою розумовою відсталістю та психічними розладами. При безпосередній участі профспілкових комітетів ПрАТ «Харківської ТЕЦ-5», Північної ЕС НЕК «Укренерго», ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ», ДП завод «Електроважмаш», а також небайдужих працівників ПАТ «Укргідропроект», АК «Харківобленерго» були закуплені солодощі (печиво), засоби санітарії (миючі та чистячі засоби), засоби гігієни (памперси, вологопоглинаючі пелюшки, зубні пасти та щітки, шампунь, мило, туалетний папір, рушники тощо), а також господарський інвентар.

Приємним сюрпризом для всіх постояльців інтернату стали індивідуальні новорічні подарунки від Харківської Укрелектропрофспілки.

Ми висловлюємо щиру вдячність всім колективам підприємств та організацій галузі, всім тим, хто прийняв участь в акції та особисто Ступаку Л.А. за наданий автотранспорт, адже впевнені, що добрі справи змінюють світ на краще!