ДІТЕЙ ОЗДОРОВИЛИ!

З метою посилення уваги профспілкових організацій, трудових колективів керівників підприємств, організацій та установ, в рамках проведення Всеукраїнського огляду роботи профспілок і трудових колективів на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків влітку 2019 року, Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки та її первинні профспілкові організації прийняли участь у зазначеному огляді.

В Укрелектропрофспілці у 2019 році для оздоровлення дітей та підлітків було задіяно 347 оздоровчих закладів, оздоровлено 12785 дітей (на 894 більше минулорічного показника). Необхідно зазначити, що в поточному році на оздоровлення всього профінансовано 83 млн. 37 тис. грн., що на 15,8 млн. більше минулорічного показника по галузі. Від загальних коштів, виділених на оздоровлення: профспілкових коштів – 47,176 млн. грн., господарських – 23,084 млн. грн., батьківських – 12,473 млн. грн. В середньому на кожну оздоровлену дитину було витрачено по 6,5 тис. грн.

Аналіз наданих членськими організаціями Об’єднання профспілок Харківської області звітів засвідчив про велику роботу з організації літньої оздоровчої кампанії провели обласні профспілкові організації АПК – 3947 дітей, охорони здоров’я – 2071 дитина, нафтової та газової промисловості  — 1593 дитини, культури – 715 дітей, енергетики та електротехнічної промисловості – 668, житлово-комунального господарства та місцевої промисловості, побутового обслуговування населення – 451 дитина.

Харківською обласною організацією Профспілки було оздоровлено 668 дітей працівників галузевих підприємств, в т.ч. 345 в межах власного регіону. Найбільшою популярністю користувався відпочинок загальною тривалістю зміни 18 днів (299 осіб). Джерелами фінансування оздоровлення дітей влітку 2019 року були профспілкові та батьківські кошти. Загальна сума, витрачена на оздоровлення дітей регіону становила 5 млн. 473 тис. грн. Профспілкових коштів було виділено на оздоровлення 4 млн. 309 тис., батьківських коштів залучено – 1 млн. 163 тис.

ЦК Профспілки вийшло з клопотанням перед Федерацією профспілок України щодо відзначення первинної профспілкової організації Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» (голова Омельченко Г.П.) Почесною грамотою ФПУ за вагомий внесок в організацію дитячої оздоровчої кампанії та позитивні результати з оздоровлення дітей і підлітків влітку 2019 року.

Об’єднання профспілок Харківської області визначила на засіданні Виконкому кращих організаторів літньої оздоровчої кампанії 2019 року у номінації «Батьківська турбота» первинну профспілкову організацію ДП завод «Електроважмаш» (голова Канунніков В.М.), в номінації «Дитинство на долонях» первинну профспілкову організацію Північної ЕС НЕК «Укренерго» (голова Сухонос К.Б.). Урочисте підбиття підсумків та нагородження планується провести в грудні місяці.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто причетний до оздоровчої кампанії дітей влітку 2019 року, із закінченням оздоровчого сезону! Бажаємо наснаги на кожен день, миру, здоров’я і злагоди!