Е-ЛІКАРНЯНІ: СЕМІНАР ОПХО

Об’єднанням профспілок Харківської області 30 вересня 2021 року було проведено обласний семінар на тему: «Про проходження е-лікарняного для призначення матеріального забезпечення застрахованій особі».
До участі в семінарі були запрошені фахівці управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області – Гребенщикова Ірина Вікторівна, начальник відділу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності та Харечко Інна Сергіївна, начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення.
Питаннями, які були розглянуті фахівцями ВД ФСС України стали:
1.Особливості формування електронних листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я.
2.Призначення матеріального забезпечення на підставі електронного листка непрацездатності. Порядок подання заяви-розрахунку для отримання фінансування по електронним листкам непрацездатності.
У зв’язку з обмеженнями, передбаченими карантинними заходами, погіршенням ситуації щодо захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19 в м. Харкові та з метою протидії її поширення, захід проводився в режимі відеоконференції (онлайн) через платформу ZOOM. Однак, це не завадило представникам адміністрацій та профспілкових комітетів галузі прийняти активну участь з місць. Для осіб, які технічно не змогли вийти в ефір Харківською обласною організацією Укрелектропрофспілки була організована та облаштована студія для участі в заході. Загалом семінаром, організованим Об’єднанням профспілок Харківської області, було охоплено більше 100 студій та учасників, в т.ч. 19 організацій нашої галузі, адже тематика семінару актуальна та досить цікава. Активну участь у запитаннях до фахівців ВД ФСС України взяли представники ПАТ «Завод Південкабель», АТ ХІ «Енергопроект», Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго».
На завершення заходу заступник голови Об’єднання профспілок Харківської області Волков Сергій Геннадійович подякував учасникам та запрошеним гостям семінару та висловив надію на подальшу плідну співпрацю в даному напрямку.

 

Запис семінару можна подивитися тут: 
https://drive.google.com/file/d/1Jl98HcJD_FVKar4vL3RKXuNtmIADFHXR/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/14HXfEDkQmubKr5ZOD0xUtVk9MA4K3Ugy/view?usp=sharing