ЗБЕРЕГТИ КОЛЕКТИВ, ЗБЕРЕГТИ ЗАВОД!

Не легкий період зараз переживає завод «Електроважмаш» та його трудовий колектив. Пов’язаний він, в першу чергу, зі складним фінансово-економічним становищем, з яким зіткнулося нове керівництво, борговими зобов’язаннями минулих попередників, відсутністю замовлень та ринків збуту.
27 січня 2020 року відбулася робоча зустріч голови Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки Кригіна М.І. та голови профкому заводу Кануннікова В.М. з новим керівником підприємства Бусько В.М.
Зокрема було обговорено можливі варіанти вирішення питання збереження кадрового потенціалу, завантаження виробничих потужностей заводу та перспектив виплати затриманої заробітної плати.
Учасники зустрічі дійшли висновку, що завод «Електроважмаш» та його колектив не заслуговують на ситуацію, в якій опинилися. Кожен зі свого боку буде роботи все можливе задля ліквідації негативних фінансово-економічних наслідків на заводі.
Цього ж дня листами на адресу Президента України, Кабінету Міністрів, Фонду державного майна України, банківських установ та ЦК Укрелектропрофспілки Харківська обласна організація Профспілки забила сполох щодо ситуації на заводі.
Профспілка запевняє трударів заводу, що не покине в тяжку хвилину колектив та зробить все можливе для захисту інтересів членів Профспілки, трудового колективу.