Ловись рибка велика й маленька!

З нагоди 65-річчя створення обласної організації Профспілки 15-16 червня 2018 року в Зміївському районі в с. Камплиця (Задонецька водойма) було проведено відкритий чемпіонат зі спортивної риболовлі «Fishing Fest – 2018» серед членів Профспілки, працівників та ветеранів підприємств енергетики та електротехнічної промисловості України.

В заході прийняли участь команди: АК «Харківобленерго», ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ», ДНЗ «Регіональний Центр», ТОВ «Електропівденатоммонтаж», ПРАТ «Дослідний електромонтажний завод», ДП завод «Електроважмаш», Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», ПрАТ «Харківстка ТЕЦ-5», ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», Північна ЕС НЕК «Укренерго», ПАТ «Укргідропроект», Харківської Укрелектропрофспілки. Загальна кількість учасників 26 осіб. Окрім того, були вболівальники, групи підтримки.

Розпочався захід з привітання учасників головою Харківського обкому Укрелектропрофспілки Кригіним М.І. Були вирішені організаційні питання проведення змагань.

В цей же день всі учасники змагань частували куліш, вміло та смачно приготований членами Організаційного комітету.

Ранок 16 червня розпочався для учасників змагань в 3.30 год. Саме в цей час розпочалися приготування та старт змагань, які закінчилися о 10.00 год.

За підсумками змагань переможцями стали представники ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» (Ільченко Максим Вікторович, інженер на ошлангуванні – начальник зміни та Галіч Євгеній Петрович, опресувальник). Загальна сума набраних балів – 306!

Команда ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» виборола першість в командному заліку, також її представникам не було рівних в особистих змаганнях – на найбільшу спійману рибу та найбільший вилов в індивідуальному заліку!

Переможці отримали нагороди, а учасники – дипломи за участь та масу позитивних непідробних емоцій!

P.s. Хотілося б подякувати Організаційному комітету в особі Кригіна Миколи Івановича, Омельченко Григорія Павловича, Нічіпаркової Наталії Михайлівни, Колодько Анатолія Сергійовича та Скачко Таміли Сергіївни за відмінну роботу та сприяння в проведенні заходу.

Організаційний відділ

Харківської Укрелектропрофспілки