НАРАДА У ФОНДІ ДЕРЖМАЙНА

22 жовтня 2020 року у Фонді державного майна України за ініціативи Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки відбулася виробнича нарада за участю заступника Голови Фонду Дениса Кудіна, заступника Голови ЦК Укрелектропрофспілки, Голови Харківської обласної організації Профспілки Миколи Кригіна, Голови Первинної профорганізації ДП завод «Електроважмаш» Дмитра Никоненко, в.о. директора заводу Віктора Бусько та інших посадових осіб.
Питанням порядку денного наради був фінансово-економічний, соціально-трудовий, виробничо-технічний стан справ на підприємстві, його подальше врегулювання. В ході дискусії та кропіткої роботи впродовж чотирьох годин були викристалізувані можливі варіанти виходу заводу з кризи, налагодження продуктивної зайнятості колективу тощо. Керівництву та профспілковому комітету заводу «Електроважмаш» було запропоновано вийти на наступну нараду 5 листопада 2020 року з баченням ситуації щодо впровадження конкретних техніко-економічних заходів тощо.
«Успішна подальша доля заводу «Електроважмаш» – один із пріоритетних напрямків роботи Фонду» – підкреслив Денис Кудін.
Робота виробничих нарад під головуванням Фонду, за пропозицією профспілкової сторони, буде продовжена до часу виходу підприємства із затяжної кризи, яка його спіткала, в т.ч. й через кризу управління останніх років.

Нагадаємо, напередодні, 6 жовтня 2020 року до Фонду державного майна України, як керуючої заводом інституції, було направлено листа http://obkomenergo.com.ua/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%be%d0%b2%d0%b6%d1%83%d1%94%d0%bc%d0%be-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%be%d1%82%d1%8c%d0%b1%d1%83/ за підписом голови обласного комітету Профспілки, заступника голови Укрелектропрофспілки, Заслуженого енергетика України Миколи Кригіна, в якому було акцентовано увагу на недопустимості порушень трудових прав працюючих на підприємстві та запропоновані шляхи можливої подальшої співпраці між Фондом та Укрелектропрофспілкою.