НА СТАРТІ ЗВІТИ-ВИБОРИ

16 січня 2020 року Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки провела семінар-нараду з головами первинних профспілкових організацій підприємств, організацій галузі.
Порядком денним заходу було передбачено проведення семінару з питань проведення звітно-виборчої кампанії 2020 року в Укрелектропрофспілці, її територіальних організаціях.
Для надання роз’яснень щодо окремих питань державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу  були запрошені представники Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків). Головними спеціалістами відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Харківській області Управління державної реєстрації Східного управління КУРЧИНОМ М.Л. та ВІННИК І.М. була надана кваліфікована допомога щодо зазначених питань, які виникають в роботі первинних профорганізацій.
Організаційний блок питань щодо проведення звітно-виборчої кампанії 2020 року освітив в своїй доповіді завідуючий організаційним відділом Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки ПРОСКУРНЯ О.О. Зокрема, було акцентовано увагу на виконанні норм Статуту Профспілки та рішень вищих за рівнем профспілкових органів, плануванні роботи первинних профорганізацій щодо проведення звітно-виборчих кампаній тощо.
Завідуюча відділом соціально-економічної та правової роботи ЗУЄВА О.О., правовий інспектор праці ХЛИНОВ В.В., завідуюча фінансовим відділом ВАЛКОВСЬКА Т.О. інформували присутніх про довідкові матеріали на допомогу профспілковим комітетам при підготовці кампанії зі звітів та виборів. Були розглянуті соціально-економічні аспекти діяльності первинних профорганізацій у звітному періоді, наголошено на завданнях, які стоять перед виборними органами в поточному році.
Підбив підсумки семінару-наради голова Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки КРИГІН М.І. Зокрема було зазначено, що соціально-трудові відносини на підприємствах, в організаціях галузі мають тенденцію до змін в прогнозованій перспективі, у зв’зку з чим виникають нові виклики в діяльності не тільки Укрелектропрофспілки та її організацій, але й профспілкового руху країни в цілому. Тому модернізація стилю, форм та методів роботи для профспілкових організацій є ключовим сегментом роботи найближчого часу.
Учасники семінару-наради отримали роздатковий матеріал для використання в подальшій роботі.

Організаційний відділ