НОВІ ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ

ПЛЕНУМ ОКРЕСЛИВ НОВІ ВИКЛИКИ ТА ЗАВДАННЯ

14 лютого 2019 року відбулося Пленарне засідання обласного комітету Укрелектропрофспілки. В заході прийняли участь 40 профспілкових активістів галузей. Порядком денним були окреслені питання ротації та підтвердження повноважень у складі Харківського обласного комітету Профспілки, підсумків виконання Стратегії діяльності обласного комітету Профспілки в 2018 році та завдання на 2019 рік, затвердження фінансового звіту за 2018 рік.

Голова Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки Кригін М.І. в своєму виступі зазначив, що звітний рік був непростим та насиченим на події, як у структурних змінах обласної профспілкової організації, так і в новітніх викликах, які диктував час в призмі реформування галузей економіки.

Співробітники апарату обласної організації Профспілки – Проскурня О.О., Зуєва О.О., Хлинов В.В., інформували присутніх про стан виконання Стратегії у відповідності до секторів роботи – організаційного, соціально-економічного та правового, охорони праці.

Співдоповідачами звітної доповіді виступили: голова профспілкового комітету Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» Омельченко Г.П., голова профспілкового комітету ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» Сабадаш М.А., голова профспілкового комітету Філії «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» Вашурін О.М., заступник голови профспілкового комітету ДП завод «Електроважмаш» Никоненко Д.В., голова профспілкового комітету ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Зінченко В.Г. Профспілковці в щирій та відвертій формі інформували присутніх про стан справ на підприємствах, дотримання трудового законодавства про працю, умов функціонування первинних профспілкових організацій в сучасних умовах.

Заступник голови Об’єднання профспілок Харківської області Волков С.Г. у своєму виступі зокрема зазначив, що профспілки повинні формувати соціальне замовлення на рівень оплати праці, бути солідарними та ефективними.

Пленум затвердив фінансовий звіт обласного комітету Профспілки за 2018 рік та прийняв відповідну постанову до виконання та реалізації.

 

Проскурня О.О.,

завідуючий оргвідділом

ХОО Укрелектропрофспілки