ОЗДОРОВЛЕННЯ – 2021

На виконання постанови Президії ФПУ від 18.12.2018 року № П-17-5 та відповідно до завдань і Пріоритетних напрямків Профспілки, було проведено оздоровлення дітей працівників галузей влітку 2021 року.
Одним з важливих напрямків роботи обласних, первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки – є оздоровлення дітей працівників  електроенергетичної та електротехнічної галузей.
Адміністрації та профспілкові комітети підприємств, організацій залучали всі можливості та ресурси для повноцінного оздоровлення дітей працівників влітку 2021 року. Всі заклади оздоровлення та відпочинку були укомплектовані кваліфікованими кадрами, медичними працівниками. При підготовці оздоровчих закладів до сезону  проводився контроль за належним дотриманням норм санітарно-епідеміологічного стану, протипожежної безпеки тощо.
За даними Укрелектропрофспілки, на оздоровлення дітей влітку 2021 року було витрачено близько 57 млн. 797 тис. грн. Загальна кількість оздоровлених дітей працівників галузей у поточному році склала – 7010 осіб, з них 111 осіб – діти з малозабезпечених сімей. Було залучено 152 заклади дитячого оздоровлення. В середньому на кожну оздоровлену дитину було витрачено 8244,91 грн.
За організаційної та фінансової підтримки профспілок Харківської області влітку 2021 року 10,5 тис. дітей і підлітків було охоплено заходами оздоровлення та відпочинку: у власному регіоні  – 4,5 тис. дітей, за її межами – 6,0 тис. дітей. Сума профспілкових коштів на організацію дитячого оздоровлення та відпочинку склала близько 13,0 млн. грн.
Профспілкові комітети багатьох підприємств, організацій та установ області направляли свої зусилля на підтримку працівників і членів їхніх сімей в організації відпочинкових заходів на базах відпочинку і в пансіонатах Харківської області – «Коробки», «Елат», «Голубий залив», «Коропів Хутір», «Салтівський вогник», «Золотий берег» та інші, на узбережжі Азовського моря – смт. Кирилівка, Приморське, м. Бердянськ, на узбережжі Чорного моря – смт. Затока, с. Лазурне, Залізний порт та у закладах відпочинку західної України. За умовами колективних договорів здійснювалися профспілкові відшкодування на ці заходи.
Слід зазначити, що найбільш активними серед підприємств та профкомів електроенергетичної та електротехнічної галузей Харківської області були – Зміївська ТЕС (оздоровлено 189 дітей), ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5» (оздоровлено 96 дітей), Північна ЕС НЕК «Укренерго» (оздоровлено 87 дітей), АТ «Електроважмаш» (оздоровлено 80 дітей) тощо. Всього підприємствами та організаціями, що входять до лав Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки оздоровлено 529 дітей.
За підсумками оздоровчої кампанії 2021 року Голова Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко висловив Подяку очільнику Харківського обласного комітету Профспілки Миколі Кригіну. Ми впевнені, що це результат всіх підприємств та організацій галузі, які приклали максимум зусиль для оздоровлення та відпочинку дітей в цей складний та непростий час.