ОСІННЯ ПЕКТОРАЛЬ – 2018!

Планом роботи Молодіжної ради Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки на 2018 рік було передбачено проведення культурно-масового та навально-просвітницького заходу під назвою «Осіння пектораль-2018». Місцем проведення заходу на період з 3 по 7 жовтня поточного року стало чарівне місто Яремче.

Невимушена краса місцевих краєвидів спонукала до творчості та піднесеного настрою на протязі всіх днів навчання та відпочинку. За період проведення заходу було організовано ряд панельних дискусій на тему молоді в профспілковому русі, механізму розвитку профспілкового руху, ролі та місця навчання і комунікації в профспілкових організаціях тощо.

Учасники заходу дійшли думки, що для розвитку профспілок в Україні важливим фактором є примноження ефективності роботи в трьох напрямках – самоорганізації, комунікації та навчання. Були також підняті питання кадрової проблематики, колективно-договірної роботи, звітності профспілкових органів, молодіжної роботи і т.д.

Кульмінацією стало підкорення учасниками заходу найвищої вершини України – гори Говерли, на якій було розгорнуто стяг Укрелектропрофспілки.

З надією, сповнені сил та наснаги, їхали учасники до рідного Харкова. Тож, до нових зустрічей! До нових вершин разом з Укрелектропрофспілкою та командою однодумців!