ПДС: домедична допомога, медогляди

Об’єднанням профспілок Харківської області 28 жовтня 2021 року було проведено постійно діючий семінар (ПДС) з питань практики застосування законодавства України та охорони праці на тему: «1.Надання домедичної допомоги постраждалому від нещасного випадку на підприємстві. 2.Порядок проведення первинних та періодичних медичних оглядів працівників взагалі та під час пандемії COVID-19».
Лектором заходу виступила – завідуюча відділом Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України у Харківській області Бутенко І.В., яка інформувала учасників семінару про своєчасне надання домедичної допомоги постраждалому від нещасного випадку на підприємстві в разі його настання та про найбільш поширені випадки травмування, виконання покрокових дій з боку оточуючих.
Також Бутенко І.В звернула увагу учасників семінару на діючі вимоги законодавства з охорони праці щодо проведення на підприємствах, установах та організаціях обов’язкових медоглядів працівників певних категорій, надала рекомендації щодо підготовки  до проведення періодичних медичних оглядів працівників під час пандемії COVID-19 та рекомендувала алгоритм подальших дій щодо застосування тих змін законодавства, які відбулися останнім часом.
Доречно зауважити, що до участі в семінарі були залучені представники адміністрацій та профспілкових комітетів підприємств, організацій галузі, в тому числі ПрАТ “Харківська ТЕЦ-5”, АТ ХІ “Енергопроект”, ПАТ “Укргідропроект”, ВП “Ременерго” ПАТ “Центренерго”, ПАТ “Завод Південкабель”, АТ “Завод “Електроважмаш”, Східний Регіон НЕК “Укренерго”, АТ “Електромашина” тощо.

P.s. Більш детальна інформація про захід на сайті Об’єднання профспілок Харківської області за посиланням:
http://opkho.com.ua/vivchayemo-sistemu-zakonodavstva-u-sferi-oxoroni-praci-v-chastini-proxodzhennya-medichnix-oglyadiv-pracivnikiv/