ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД СПІВПРАЦІ

Доброю традицією став обмін досвідом роботи молодіжних структур підприємств, організацій, закладів в нашій Профспілці. Ось і цього разу, 23 листопада 2018 року, членів Молодіжної ради та профактиву Харківської Укрелектропрофспілки гостинно зустрічало підприємство з 75-річною історією, традиціями соціальної відповідальності – ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ».

Господарі приділили максимум уваги учасникам заходу, була проведена досить цікава та інформативна екскурсія заступником технічного директора заводу Чоповим Є.Ю. Відвідавши виробництво, ознайомившись з його технологією та номенклатурою продукції, умовами праці персоналу, розповісти про соціальну сферу заводу взяли на себе відповідальність заступник голови профкому Шепелєва О.В. та голова Молодіжної ради Попова І.О.

Досить дивними і, майже, неможливим в нинішніх умовах сьогодення, виглядають напрацювання, форми і методи роботи адміністрації та профспілкового комітету заводу.

На підприємстві функціонує медична санітарна частина, яка діє у відповідності до угоди з Національною службою здоров’я України, надається первинна медична допомога спеціалістами з шести основних напрямків, проводиться діагностика та лікування.

ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» має свій дитячий дошкільний навчальний заклад (до речі, єдиний відомчий в місті), в якому перебуває майже 100 діток. Батьки (дідусі, бабусі), які працюють на підприємстві, мають значні знижки на оплату послуг закладу.

Піклується підприємство і про побут працюючих – на балансі заводу два гуртожитки, а його мешканці мають певні дотації з оплати за комунальні послуги.

На підприємстві функціонує їдальня, буфет, пекарня, в яких ціни мінімальні, майже по собівартості продукції.

Працівники мають можливість відвідувати спортивний зал на території підприємства, секції та спортивні майданчики за його межами, про оплату яких турбується і адміністрація, і профспілковий комітет. На заводі всіляко підтримується молодь, починаючи від фінансової складової і закінчуючи навчанням та дозвіллям.

Не дивно, що працівники заводу відчувають себе тут як вдома, адже турботою та увагою тут ніхто не обділений, а спадкоємність кадрової політики – запорука надійної співпраці на довгі роки.

Після всього побаченого можна лише висловити слова вдячності генеральному директору заводу Золотарьову В.М., голові профспілкового комітету Сабадаш М.А. за збереження, примноження та розповсюдження передового досвіду співпраці заради людей праці! Успіхів Вам та Вашому колективу, процвітання, миру та злагоди!