ПРЕЗИДІЯ. НАРАДА. СЕМІНАР

4 квітня 2019 року Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки провела одразу декілька знакових заходів для профспілкового активу галузей.

Відкрив засідання Президії голова обласного комітету Профспілки Кригін М.І. Основними питаннями порядку денного слугували питання підведення підсумків колективно-договірної роботи за 2018 рік та завдання, що стоять перед профкомами профспілкових організацій в 2019 році (Зуєва О.О.); здійснення профспілками громадського контролю за дотриманням законодавства про працю (Хлинов В.В.) та ролі профкомів та профспілкових організацій у формуванні трудових відносин на підприємствах (Проскурня О.О.). Питання були об’єднані загальною парадигмою моніторингу стану соціально-трудових відносин на підприємствах. Розглянуто теоретичні та практичні аспекти діяльності профспілкових організацій в нових умовах сьогодення. Окрім цього, Президією обласного комітету Профспілки було розглянуто низку внутрішньоспілкових питань.

Другою частиною заходу було передбачено проведення наради для профспілкового активу. На нараді, зокрема, були розглянуті питання поточної профспілкової діяльності, виконання планових заходів обласною організацією Укрелектропрофспілки, її первинними профспілковими організаціями.

Завершальною частиною насиченого профспілкового дня став семінар кандидата педагогічних наук Гура С.О. на тему «Психологічне здоров’я українців».

Підсумком продуктивного дня стало прийняття низки постанов Президії обласного комітету Профспілки для використання в роботі та вручення активістам роздаткового матеріалу.