ПРОБЛЕМИ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИКІВ – НА КОНТРОЛІ ПРОФСПІЛКИ

Харківський обласний комітет Укрелектропрофспілки звертався до Центрального комітету Профспілки від імені трудового колективу ТОВ «Електропівденмонтаж» щодо сприяння у вирішенні питання з розрахунків за виконані електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи по продовженню ресурсу та реконструкції енергоблоків на об’єктах ДП «НАЕК «Енергоатом». Численні звернення та спільна кропітка робота профспілкових органів, від Первинного  –  до Центрального комітетів, призвела до офіційної відповіді Міністерства енергетики України (додається), якою констатовано неспроможність, на даний період часу, забезпечити належне та своєчасне виконання ДП «НАЕК «Енергоатом» своїх договірних зобов’язань.
В той же час, Міністерство запевнило, що «у міру покращення стану розрахунків за відпущену електроенергію, кредиторську заборгованість перед постачальниками, безумовно, буде сплачено у повному обсязі».
Укрелектропрофспілка та її обласна організація тримають на контролі питання зобов’язань ДП «НАЕК «Енергоатом» перед електромонтажниками.