Профспілкова сила

Молодіжна політика – вагома складова статутної діяльності Укрелектропрофспілки, територіальних та первинних профспілкових організацій галузі. Протягом, майже, п’ятнадцяти років даному напрямку роботи значну увагу приділяє Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки. За даний період часу створено Молодіжну раду при обласній організації Профспілки, в первинних профорганізаціях, проведено ряд навчальних семінарів, форумів, спортивних, культурно-масових та волонтерських заходів тощо. Дії молодіжного крила обласної Профспілки, первинних профспілкових організацій все частіше носять характер ефективності, завершеності та послідовності.

Укрелектропрофспілкою вже втретє проводиться конкурс на кращу первинну організацію в області реалізації молодіжної політики. Цьогоріч, в лютому місяці, Президією Центрального комітету Профспілки були розглянуті матеріали, подані на конкурс, та визначено переможця за підсумками 2017 року, яким стала Первинна профспілкова організація ДП завод «Електроважмаш» (голова профкому Канунніков В.М., голова комісії по роботі з молоддю Никоненко Д.В., голова Молодіжної ради Гончарук К.М.).

Почесна грамота Центрального комітету Профспілки була вручена переможцям на засіданні профактиву первинної профорганізації напередодні 8 березня, а премія перерахована на поточний рахунок первинної організації Профспілки.

Вручаючи нагороду, завідуючий організаційним відділом, голова Молодіжної ради Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки Олександр Проскурня зазначив, що перемога Первинної профспілкової організації заводу «Електроважмаш» – це перемога всього багатотисячного колективу, а особливо молоді, якої на заводі – четверта частина. Як показує практика, активна людина, активна у всьому – і в громадській роботі, і в виробництві. Таким прикладом можуть слугувати в минулому профспілкові молодіжні лідери заводу Устінов Ігор Іванович – начальник управління з підготовки виробництва, Сербенюк Наталія Олександрівна – начальник відділу оперативного планування та контролю турбогенераторного виробництва виробничо-диспетчерського управління та члени нині діючої Молодіжної ради, яким випала почесна місія нести стяг відповідальності та людяності профспілковців, об’єднувати молодь задля спільного корисного результату.

Правду говорять, «Сильна первинка – сильна Профспілка», а ми добавимо – сильними Профспілку роблять люди, які оточують її щодня, йдучи в профком за порадою, допомогою, яким не байдужа доля колективу, заводу, країни. Ось в чому сила – сила в людях!