ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОЗДОРОВЛЕННЯ

24 грудня Об’єднання профспілок Харківської області провело нараду з підсумків проведення конкурсу на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей Харківської області влітку 2019 року.

На неї були запрошені представники Харківської обласної державної адміністрації, обласних, районних і первинних профспілкових організацій, керівники дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Харківської області. За результатами були оголошені переможці конкурсу у різних номінаціях.
Так, в номінації «Батьківська турбота» Почесною грамотою Об’єднання профспілок Харківської області відзначена Харківська обласна організація Укрелектропрофспілки (голова – Кригін М.І.) та Первинна профспілкова організація ДП завод «Електроважмаш» (голова – Канунніков В.М.).
В номінації «Дитинство на долонях» Почесною грамотою Об’єднання профспілок Харківської області відзначені Первинна профспілкова організація Північної ЕС НЕК «Укренерго» (голова – Сухонос К.Б.). та Первинна профспілкова організація Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» (голова – Омельченко Г.П.).
При обговоренні питання організації літнього дитячого оздоровлення і завдань на 2020 рік учасники наради обмінювались досвідом, висловлювали думку з вирішення проблем, із вдячністю відмітили діяльність профспілок Харківської області в організації і проведенні літньої оздоровчої кампанії для дітей Харківщини.
Окрім цього, питання оздоровлення та відпочинку дітей працівників галузевих підприємств та організацій Укрелектропрофспілки влітку 2019 року та завдання на 2020 рік було розглянуто на засіданні Президії ЦК Профспілки у вересні поточного року. Зокрема, постановою зазначено, що оздоровлення профінансовано на 83 млн. 37 тис. грн., що на 15 млн. 805 тис. більше минулорічного показника. В середньому на кожну оздоровлену дитину було витрачено по 6,5 тис. грн. Членськими організаціями Укрелектропрофспілки було оздоровлено 12 тис. 785 дітей, що на 894 дитини більше, ніж в 2018 році.
За високі показники літньої оздоровчої кампанії дітей працівників галузі нагороджений Почесною грамотою Укрелектропрофспілки Кригін М.І., голова Харківської обласної організації Профспілки. Почесною грамотою Федерації профспілок України нагороджена Первинна профспілкова організація Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго» (голова – Омельченко Г.П.).
Були намічені подальші шляхи вдосконалення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року.