ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ ДО ОЗП ТА ПРАВА ПРОФСПІЛОК!

27 вересня 2018 року відбулося засідання Президії Харківської Укрелектропрофспілки з порядком денним «Про контроль, який здійснюють адміністрації та профспілкові комітети підприємств, організацій, закладів галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років» та «Про порушення прав профспілок».

Президія відзначила, що підготовка підприємств, організацій, закладів до роботи в осінньо-зимовий період – важлива складова забезпечення споживачів електричною та тепловою енергією протягом осінньо-зимового періоду 2018-2019 року. Так, Уряд на засіданні 26 липня 2018 року схвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу України до осінньо-зимового періоду 2018/19 року та його проходження». Згідно Плану заходів передбачено комплекс організаційних та практичних заходів щодо сталого проходження осінньо-зимового періоду 2018-2019 року.

З метою підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації від 30 травня 2018 року №398
«Про організаційну роботу з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років» затверджено склад обласного штабу із зазначеного питання та ряд організаційних заходів.

На виконання плану роботи Харківського обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України на 2018 рік від 23.11.2017 року
№П-12-3, враховуючи актуальність даного питання для всього сегменту економіки, соціальної сфери, населення, беручи до уваги галузеву приналежність підприємств електроенергетичного профілю області до Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України (Укрелектропрофспілки), було закцентовано увагу на ролі та місці адміністрацій та профспілкових комітетів підприємств, організацій Харківської Укрелектропрофспілки в процесі підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

З другого питання порядку денного було визначено умови, в яких ведуть роботу виборні профспілкові органи на підприємствах, організаціях галузі. Було загострено увагу, на ключових факторах впливу на місцях, наведені приклади як різного рівня взаємодій адміністрацій та профспілкових комітетів.

Президія прийняла відповідні постанови для використання в роботі виборними профспілковими органами.

 

Організаційний відділ