Підготовка підприємств, організацій до ОЗП

Метою діяльності Харківської обласної організації Укрелектропрофспілки є представництво та захист соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки. Нагляд за дотримання трудового законодавства про оплату, охорону праці, створення безпечних умов на виробництві – завдання профспілкових організацій всіх рівнів.
Харківським обласним комітетом щорічно розглядаються питання порядку денного Президії, які так чи інакше стосуються вищезазначеної проблематики. Не винятком стало і цьогорічне засідання, яке відбулося 01 жовтня 2020 року, з порядком денним «Про контроль, який здійснюють адміністрації та профспілкові комітети підприємств, організацій, закладів галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років».
Президія обласного комітету Профспілки, проаналізувавши стан справ в галузі щодо зазначеного питання порядку денного, рекомендувала первинним профспілковим організаціям підприємств, установ, організацій провести засідання з питань підведення підсумків підготовчої роботи з проходження осінньо-зимового періоду 2020-2021 років. Перед Харківською обласною організацією Профспілки поставлено одне з головних завдань – постійно моніторити стан дотримання роботодавцями законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці, за створенням на підприємствах безпечних і нешкідливих умов праці, належного виробничого побуту для працівників, забезпеченням їх засобами колективного та індивідуального захисту, спецодягом та спецвзуттям, в разі виявлення порушень – реагувати, відповідно до вимог чинного законодавства.