ПІД СТЯГОМ УКРЕЛЕКТРОПРОФСПІЛКИ

5 – 9 червня 2019 року в с. Коблево Миколаївської області на базі відпочинку та спорту «Парадіз» пройшов фінальний етап ХV Спартакіади профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Змагання були організовані та проведені Центральним комітетом Укрелектропрофспілки та Центральною радою ФСТ «Україна» за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Програма Спартакіади включала 7 видів спорту – армспорт, волейбол, гирьовий спорт, теніс настільний, футзал, шашки та шахи. Відбіркові етапи проходили з лютого по червень п.р.

У фінальне коло змагань вийшли 300 спортсменів, які представили 15 збірних команд, зокрема: ППО Калуська-НОВА ТЕЦ, ППО ДТЕК Луганська ТЕС, ППО ПАТ «КЗСЕО», ППО ДТЕК Бурштинська ТЕС, ППО ДТЕК Добротвiрська ТЕС, ППО ДТЕК Ладижинська ТЕС, ППО ПАТ «Одескабель», ППО ПАТ «Центренерго», ППО Волиньобленерго, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська обласна, Миколаївська та Київська міська організація Профспілки.

Перемогу і перші місця у ХV Спартакіаді вибороли команди: ППО ДТЕК Луганська ТЕС (армспорт до 70 кг та понад 90 кг, гирьовий спорт до 70 кг, теніс настільний), Дніпропетровської обласної організації (гирьовий спорт понад до 80 кг та понад 90 кг, футзал, , шашки серед жінок), ППО ДТЕК Ладижинська ТЕС (шахи серед жінок, шашки серед чоловіків), Калуська ТЕЦ-НОВА (армспорт до 80 кг, гирьовий спорт до 90 кг), ППО ДТЕК Бурштинська ТЕС (армспорт до 90 кг та волейбол), Миколаївська обласна (шахи серед чоловіків).

Переможці ХV Спартакіади Укрелектропрофспілки взяли участь в складі збірної команди Укрелектропрофспілки у фінальних змаганнях ХХIV Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, яка проходила в с. Коблево Миколаївської області 05-08 вересня 2019 року на базі відпочинку та спорту «Парадіз».

В заході брали участь збірні команди 7 Всеукраїнських  профспілок:

– Профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості;

– Профспілки авіабудівників;

– Профспілки залізничників і транспортних будівельників;

– Профспілки атомної енергетики і промисловості;

– Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості;

– Профспілки працівників вугільної промисловості;

– Профспілки машинобудівників та приладобудівників.

Команда Укрелектропрофспілки в складних умовах змагань виборола 1 місце з футзалу (Дніпропетровська обласна організація), 2 місце з армспорту у ваговій категорії до 70 кг. (Макаров Андрій, ТОВ ДТЕК Інтеренергосервіс), 3 місце з волейболу збірна команди ДТЕК Бурштинська ТЕС та ПАТ «Одескабель», 3 місце у гирьовому спорті у ваговій категорії до 70 кг. (Якуба Володимир ДТЕК Луганська ТЕС), 3 місце з настільного тенісу серед жінок (Стішонкова Оксана, ДТЕК Луганська ТЕС), 3 місце з шахів серед чоловіків (Ушахін Олексій, Миколаївська ТЕЦ), а також 3 місце серед жінок (Телюх Галина, ДТЕК Ладижинська ТЕС), та 3 місце з шашок серед жінок (Бездушняк Тетяна, ДТЕК Криворізька ТЕС).

 

Організаційний комітет змагань