ПІКЕТ БІЛЯ ХОДА

Сьогодні, 26.11.2021 року, працівниками АТ “Завод “Електроважмаш” відбулося пікетування Харківської обласної державної адміністрації (далі – ХОДА). Серед основних причин проведення заходу – привернення уваги органів виконавчої влади до проблем заводу: затримка у виплаті заробітних плат, відсутність повної зайнятості та незрозумілих перспектив заводу в призмі приєднання до АТ “Українські енергетичні машини” (в минулому – АТ “Турбоатом”).
До пікетувальників, яких очололював голова Первинної профспілкової організації Дмитро НИКОНЕНКО, вийшли в.о. губернатора області Олександр СКАКУН, начальник Управління розвитку промисловості ХОДА Володимир МІЩЕНКО, директор АТ “Українські енегретичні машини” Віктор СУБОТІН, директор АТ “Завод Електроважмаш” Віктор БУСЬКО.
Керівництво області запевнило присутніх на заході в повній підтримці Президентом та Кабінетом Міністрів України курсу на зближення двох стратегічних підприємств регіону, а також нині діючого директора Віктора СУБОТІНА. В свою чергу директор АТ “Українські енергетичні машини” запевнив тяжмашівців, що заборгованість із заробітної платні за вересень буде ліквідована вже в понеділок, 29.11.2021 року, а в грудні буде ліквідовуватися заборгованість за інші місяці. Також Віктор СУБОТІН зробив акцент на прогнозах щодо завантаженості виробництва (турбогенераторного та тягового) та подальших перспектив повноцінної роботи заводу під єдиним брендом “Українські енергетичні машини”.
Пікетувальники мали змогу поспілкуватися з присутніми представниками влади та директоратом, поставити, подекуди, не зручні питання тощо.
Тож підсумком заходу було вручення звернення електроважмашівців в.о. голови ХОДА Олександру СКАКУНУ з надією на підтримку та увагу до проблем заводу. В той же час, директор АТ “Українські енергетичні машини” пообіцяв вже в понеділок, 29.11.2021 року, провести робочу зустріч з працівниками заводу.