СЕМІНАР В ОДЕСІ

Харківською обласною організацією Профспілки в період з 3 по 7 вересня поточного року в м. Одеса, на базі оздоровчого комплексу галузевого підприємства «Одескабель», було проведено навчальний семінар для профактиву області на тему «Цілі, завдання, нові виклики для профспілок. Поточна діяльність Укрелектропрофспілки в 2021 році».
Відкрив засідання голова Харківської обласної організації Профспілки Микола Кригін. Присутні були проінформовані про стан справ в галузі, Профспілці, області. Було зроблено акценти на важливих та, подекуди, непередбачуваних кроках, які проводить Уряд. З аналітичними матеріалами щодо аналізу основних показників роботи підприємств енергетики та електротехніки Харківської області за I півріччя 2021 року, підсумків перевірки виконання колективних договорів підприємств галузі за I півріччя 2021 року присутніх ознайомила завідуюча відділом соціально-економічної та правової роботи Ольга Зуєва. Питання організаційних аспектів діяльності первинних профспілкових організацій, ролі виборних профспілкових органів у формуванні іміджу Профспілки на підприємстві, в організації у своїй доповіді озвучив завідуючий організаційним відділом Олександр Проскурня. Фінансову діяльність та бухгалтерський облік в первинних профспілкових організаціях, забезпечення виконання основних функцій Профспілки було викладено в матеріалах завідуючої фінансовим відділом Тетяни Валковської.
Співдоповідачами та активними учасниками навчального семінару стали: голова профкому ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» Марина Сабадаш, голова профкому АТ «Електромашина» Сергій Болотов, голова профкому Зміївської ТЕС Григорій Омельченко, голова профкому Філії «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» Олександр Вашурін, голова профкому ПАТ «Укргідропроект» Віра Тертишник, голова профкому АТ «Енергопроект» Михайло Колодяжний, голова профкому ТОВ «Електропівденмонтаж» Сергій Добровольський, голова профкому ДНЗ «Регіональний Центр» Сергій Середа тощо.
Підсумком заходу стало окреслення перспективних планів роботи виборних профспілкових органів області у II півріччі 2021 року.