СОЦІАЛЬНИЙ ПРОТЕСТ НА «ЕЛЕКТРОВАЖМАШІ»

      Новий  2021 рік розпочався для електроважмашівців з простою, який  продовжується й донині. На заводі відсутні обігові кошти,  матеріали для виконання робіт.  За останній рік на  21% зменшилася чисельність працюючих, є загроза того, що підприємство залишиться без висококваліфікованих працівників.
    Обурені працівники, які другий місяць поспіль знаходяться у вимушеному простої, вже не згодні терпіти існуючий стан справ на підприємстві та сьогодні, 1 березня 2021 року вдалися до стихійного мітингу біля заводу, який переріс у перекриття важливої транспортної артерії міста – Московського проспекту.
     Харківський обласний комітет Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, поділяє вимоги працівників заводу щодо виплати заборгованостей із заробітної плати та звернувся до Ради національної безпеки та оборони України, Фонду державного майна України з вимогами щодо збереження від руйнування колишнього флагману електротехнічної промисловості України та захисту законних  прав та інтересів трудового колективу ДП «Завод «Електроважмаш».
      Вважаємо, що найкращим шляхом виведення підприємства з кризи є термінове вирішення питання погашення заборгованості по заробітній платі, поповнення обігових коштів та комплектуючих, завантаження його замовленнями від вітчизняних товаровиробників.
      Сподіваємося на розуміння, врахування думки Харківського обласного комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України та наполягаємо на терміновій зустрічі керівництва Фонду державного майна України з трудовим колективом заводу «Електроважмаш», проведенням термінової наради з державними органами, причетними до вирішення цієї проблеми, а також на отримання відповіді з метою інформування в установлені терміни трудового колективу із зазначеного питання.
            Потрібні термінові дії для порятунку заводу!