СТАРТУВАВ НАВЧАЛЬНИЙ РОБОЧИЙ РІК ПРОФСПІЛКОВЦІВ

10 січня 2019 року відбулася, перша в цьому році, планова нарада-семінар з профактивом галузі. Були розглянуті питання внесення змін до діючого законодавства, питань соцільно-економічного стану підприємств галузі, колективно-договірної роботи в 2019 році. Учасники наради були поінформовані про основні організаційні заходи та план роботи обласної організації на поточний місяць. Також був зроблений акцент на формах звітності первинних профспілкових організацій.

В сегменті семінару, профспілкові активісти мали можливість спілкування з представниками Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області (Бєлова Н.О. та Гроза Г.А.). Була отримана інформація щодо порядку державної реєстрації профспілкових організацій та внесення змін до єдиного державного реєстру.

Також питання психологічних аспектів та навиків ефективної взаємодії профспілкового працівника з різними типами особистостей актив інформувала психолог-консультант, асоційований тренер НЛП, коуч, співзасновник тренінгового центру “Clever” Клиженко Я.В.

Учасникам заходу були роздані методичні матеріали для використання в роботі виборними профспілковими органами.