Стежками рідного краю

2 червня 2018 року відбувся пішохідно-туристичний похід, організований Молодіжною радою Харківської Укрелектропрофспілки.

Участь в заході взяли представники профспілкової молоді 4 підприємств та організацій галузі, а також апарату обласного комітету профспілки.

Ідея проведення заходу з’явилась ще на початку року, в якості заміни запланованого велопробігу – більш складного заходу з організаційного та технічного боку. Простота, доступність та демократичність саме пішого походу повністю виправдали очікування його організаторів та учасників.

Загальна довжина маршруту склала більше 20 км, а пролягав він мальовничими стежками околиць селища енергетиків Есхар. Учасники походу прослідували селища Нова та Стара Покровка, відвідали місце розташування колишньої ракетної бази, що знаходиться посеред Мохнацького лісу, греблю №2 на річці Сіверський Донець поблизу Есхару. Саме там був організований імпровізований табір, де туристи-профспілковці зготували та з великим задоволенням відвідали справжнього кулішу – невід’ємного атрибуту будь-якого туристичного походу.

Прощались учасники вже пізно ввечері зі сподіванням, що подібні заходи стануть регулярними та більш масовими, адже передбачають неформальність спілкування та зміцнення згуртованості профспілкової молоді різних підприємств галузі.

 

Никоненко Д.В.,

заступник голови профкому

ДП завод «Електроважмаш»,

заступник голови комісії обкому Профспілки

з питань культмасової, спортивної та оздоровчої роботи