ЩЕ ОДИН КРОК НА ДОПОМОГУ ЗАВОДУ

20 липня 2020 року відбулася робоча зустріч представників профспілкової сторони – голови Об’єднання профспілок Харківської області Сергія ТЕСЛЕНКО, голови Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки Миколи КРИГІНА та голови первинної профспілкової організації ДП завод «Електроважмаш» Дмитра НИКОНЕНКО з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм КУЧЕРОМ.

Темою зустрічі була ситуація, що виникла на підприємстві завод «Електроважмаш» останнім часом, а саме – із затримками виплати заробітної плати працівникам, наростанням соціальної напруги в колективі тощо. Тож, Сергій ТЕСЛЕНКО, голова Об’єднання профспілок Харківської області акцентував увагу, в першу чергу, на взаємовідносинах між профспілками області та органами місцевого самоврядування, які будуються на принципах паритетності у відносинах та соціального діалогу. Голова первинної профспілкової організації заводу Дмитро НИКОНЕНКО інформував голову Харківської обласної державної адміністрації про стан справ на заводі, про очікування та сподівання заводчан. В той же час, головою Харківського обласного комітету Укрелектропрофспілки Миколою КРИГІНИМ були порушені питання типовості проблемних питань на промислових галузевих підприємствах області, були запропоновані можливі шляхи вирішення зазначених проблем.
Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій КУЧЕР запевнив присутніх у всебічній підтримці профспілкових ініціатив та колективу заводу в цілому в рамках повноважень, наданих чинним законодавством. Була запропонована можливість проведення фахової дискусії та робочих нарад нового менеджменту ДП завод “Електроважмаш”  з керівниками профільних міністерств та відомств, а також з керівниками АТ “Укрзалізниця” та ПрАТ “Укргідроенерго”  з метою подальшої виробничої співпраці.
Опісля зустрічі з головою облдержадміністрації відбулася нарада з Марком БЕККЕРОМ, радником голови. На нараді були обговорені питання планової приватизації заводу, можливостей співпраці з резервним фондом Уряду та перспективами проведення виїзного засідання Уряду з питань авіакосмічної та енергомашинобудівної галузей промисловості. Також присутні не відкидали можливості соціального діалогу, обговорення та шляхів вирішення  проблемних питань галузі і заводу «Електроважмаш» безпосередньо з новопризначеним Віце-прем’єр-міністром – Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олегом Уруським.