Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

Комісія Ради ФПУ на Харківщині

17-19 лютого у Харкові проходило виїзне засідання постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань організаційної роботи. В її роботі взяли участь заступник Голови ФПУ Юрій Кулик, голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, голова комісії Віталій Дубіль, Голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко, керівник департаменту апарату ФПУ з питань розвитку профспілкового руху Валентина Шевченко, члени комісії.
Учасники засідання ознайомилися з практикою роботи профкому та адміністрації Державного науково-виробничого підприємства „Об’єднання „Комунар” та із Харківським соціально-економічним інститутом Об’єднання профспілок Харківської області.
Основним напрямком роботи постійної комісії було обговорення проекту Постанови Ради ФПУ „Про організаційне і фінансове зміцнення Федерації профспілок України та членських організацій”, який буде винесено на розгляд Ради ФПУ 22 квітня. Варто зазначити, що обговорення, по суті, програмного документу Федерації у такому форматі (виїзне засідання із залученням керівників членських організацій обласного профоб’єднання) проведено вперше. І, як зазначив Юрій Кулик, Харківщину обрано для роботи комісії не випадково, адже тут діє одне із найпотужніших в Україні профспілкове об’єднання.
Презентувала проект постанови Ради ФПУ Валентина Шевченко, яка аргументувала основні положення проекту постанови.
Потім була робота в секціях, де члени комісії виробляли свої пропозиції за окремими напрямками та презентували їх на спільному засіданні постійної комісії Ради ФПУ та керівників членських організацій ОПХО. Варто зазначити, що останні взяли активну участь в обговоренні, вносили конкретні пропозиції.
Заступник Голови ФПУ зазначив, що робота у Харкові – це перший етап публічного вироблення проекту Постанови Ради Федерації. Далі обговорення буде продовжено в профспілкових організаціях всіх рівнів.

 

Об’єднання профспілок Харківської області
http://www.fpsu.org.ua/

 

 

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.