Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

КРАЩИЙ ЗА ФАХОМ!

Важливою задачею системи професійно-технічної освіти було і залишається підвищення рівня підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів. Вагому роль у цьому питанні відіграють конкурси фахової майстерності, які проводяться серед учнів. Проведення таких конкурсів - це один з основних елементів збільшення впливу на ріст продуктивності праці.
Конкурси фахової майстерності проводяться з метою виявлення широкого розповсюдження та впровадження передових прийомів і методів праці, підвищення рівня професійної підготовки, інтересу учнів до професії, розвитку їх творчої активності, виявлення кращих індивідуальних показників роботи учасників конкурсу.
В державному навчальному закладі «Харківське вище професійне механіко-технологічне училище» 17 та 18 лютого 2010 року, за підтримки адміністрації та профспілкового комітету навчального закладу, проводився конкурс «Кращий за фахом» за професіями пекар, кондитер, кухар. В конкурсі приймали участь учні першого та другого курсів, які показували свою майстерність по обраній професії в лабораторіях училища. Перед початком конкурсу з умовами проведення та критеріями оцінювання конкурсу фахової майстерності ознайомив голова журі – директор ХВ МТУ Шепеленко Василь Васильович.
Конкурс за кожною професією включав наступні завдання:
• пекар – виготовлення дитячої здоби, плетіння хали, виготовлення короваю;
• кондитер – виготовлення кексів, приготування крему, виготовлення та оздоблення торту.
• кухар – приготування страви котлета по-домашньому з гарніром, приготування холодних страв та закусок та приготування солодкої страви на вибір учасника.
Цей день для багатьох учасників та гостей запам’ятався не тільки як конкурс фахової майстерності з професій, а і як свято молодих господарів.
Переможцями та призерами конкурсу стали:
- за професією пекар: 1-ше місце – учениця гр. 4 Ковтун Вікторія; 2-е місце – учениця гр. 5 Бутенко Катерина; 3-тє місце поділили учень гр. 4 Воробйов Юрій та учень гр. 5 Коптєв Іван
За професією кондитер: 1-ше місце поділили учениця гр. 4 Гирєва Ірина та учень гр. 1 Миргородський Михайло; 2-ге місце поділили учениця гр. 6 Бреславська Яна та учень гр. 4 Готвянський Віталій; 3-тє місце – учень гр. 6 Кононенко Віталій.
За професією кухар: 1-ше місце поділили учень гр. 1 Миргородський Михайло та учениця гр. 8 Семененко Яна; 2-ге місце поділили учениця гр. 1 Свинаренко Ганна, учениця гр. 8 Хижняк Юлія та учениця гр. 2 Кравченко Наталя; 3-тє місце поділили учні гр. 1 Тимченко Андрій та Соколов Євген і учень гр. 8 Канцеров ВадимСереда С.В.
голова ППО ХВ МТУ,
голова Молодіжної Ради ХВ МТУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.