Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

С ДНЕМ ЭНЕРГЕТИКА!!!

Шановні працівники галузі!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика.
Вашою невтомною працею, талантом і наснагою кількох поколінь створено розвинуто нині потужний енергетичний комплекс. А введення в експлуатацію нових енергетичних потужностей, впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних енергосистем переконливо свідчить про високий потенціал енергетичної галузі України.
Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту українців. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у те, що в наших оселях буде світло, тепло і затишок.
Щиро віримо, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої держави, виведуть українську енергетику на якісно новий рівень.
Бажаю вам, шановні працівники енергетичної сфери, міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.


З повагою
Голова Федерації профспілок України Василь Хара


Шановні колеги, дорогі друзі, ветерани енергетики!
Від імені Центрального комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем енергетика.
Енергетика, без перебільшення можна стверджувати, є базовою галуззю економіки України, енергетичні «артерії» якої живлять не лише інші галузі економіки, а й усі сфери людської діяльності.
Ми віддаємо велику шану величезним досягненням ветеранів енергетики, науковців, спеціалістів, працівників енергетичного виробництва всіх рівнів , які гігантськими зусиллями створили в Україні могутній енергетичний комплекс - потужні теплові, атомні і гідравлічні електростанції, об'єднану енергетичну систему країни.
Завдяки енергетикам, працює промисловість, функціонують транспорт і зв'язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Кожного дня, кожної години енергетики виконують свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.
Незважаючи на фінансово-економічну кризу, працівники галузі з розумінням ставляться до проблем соціальної і виробничої сфери, роблять усе можливе для економічної стабільності держави, проявляють високу професійну майстерність, старанність, творче ставлення до справи. В той же час в енергетиці України існує немало проблем, які потребують невідкладного розв'язання.
Це збереження і розвиток робочих місць, забезпечення конституційного права трудящих на своєчасну і повну виплату заробітну плату, поліпшенням добробуту працюючих та членів їх сімей,особливо,в енергобудівельному комплексі, що вимагає наших спільних активних дій.
Необхідно поліпшити технологічний стан енергетичних підприємств, зміцнити технологічну дисципліну, оновити та подовжити термін роботи основних фондів шляхом реконструкції енергоблоків та модернізації обладнання. Слід покласти край розкраданню електроенергії, устаткування, впровадити ефективні системи обліку та контролю на всіх технологічних стадіях.
Українська енергетика має значний потенціал, реалізація якого сприятиме становленню енергетичної незалежності країни.
Запорукою стабільності та злагодженої роботи галузі є соціально-партнерські відносини профспілки з керівництвом Міністерства палива та енергетики України, Національної акціонерної компанії "Енергетична компанія України", багаторічний досвід ведення колективних переговорів та укладення Галузевих угод, колективних договорів і їх виконання.
Галузева профспілка робить усе можливе для створення належного соціально-економічного захисту працівників електроенергетики: підвищення рівня оплати праці та своєчасної її виплати, створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, правового захисту працівників, проведення культурно-оздоровчих заходів, задоволення матеріальних і духовних потреб кожного члена колективу.
У цей нелегкий час проведення реформ, приватизації енергопідприємств людина праці відчуває і буде завжди відчувати підтримку профспілки працівників енергетики і електротехнічної промисловості України у соціально-економічній та духовній сферах.
Користуючись нагодою, хочу побажати усім енергетикам та їх сім'ям, напередодні нашого великого професійного свята - Дня енергетика міцного здоров'я, родинного щастя, добробуту, нових професійних успіхів. Нехай Ваша праця приносить тільки радість і задоволення, а життєва енергія та оптимізм завжди будуть вірними супутниками. Миру і злагоди Вам!
Зі святом Вас та наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Сергій Шишов,
голова Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

УВАЖАЕМЫЕ ЭНЕРГЕТИКИ!

В канун Нового года Мы празднуем профессиональный праздник. Хочется от всей души пожелать Вам семейного благополучия, силы и уверенности в завтрашнем дне. Пусть все изменения, которые грядут в отрасли, принесут позитивные моменты для человека труда, а Ваш труд будет по достоинству оценен. Здоровья Вам и Вашим близким, душевного тепла и счастья. Пусть Новый год будет увенчан новыми достижениями, новыми этапами развития электроэнергетики области и страны в целом!

Председатель Обкома профсоюза

Н.И. Крыгин

 

 

 

 

 


 

 P.s. Сегодня в 20.00 час. по сетевому радио, которое также вещает на частоте 67,1 MHz, состоится праздничный концерт, посвященный профессиональному празднику! В рамках концерта - поздравления начальника управления ТЭК ХОГА Безъязычного В.Ф., председателя обкома профсоюза Крыгина Н.И.


 


 

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.