Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

МИ-ПРОТИ БІДНОСТІ!

З нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю Федерація профспілок України провела 17 жовтня Всеукраїнську акцію «Профспілки проти бідності».
У Києві на Майдані Незалежності відбувся 10-тисячний мітинг, у якому взяли участь представники профспілкових організацій трудових колективів промислових і сільськогосподарських підприємств, наукових і студентських колективів, підприємств малого і середнього бізнесу зі всіх регіонів України, в тому числі і з Харківщини.
Виступаючи перед учасниками мітингу голова Федерації профспілок України Василь Хара, закликав членів профспілок, трудящих, всіх громадян країни, кому не байдужа доля України і майбутніх поколінь її громадян, рішуче відстоювати свої права на гідну працю і гідну її оплату. Він також звернувся до представників влади з вимогою невідкладно переглянути свою політику відносно простих людей, тих, хто важко працює, а в результаті ледве-ледве зводить кінці з кінцями. Він також зажадав від них прийняти невідкладні заходи щодо боротьби з бідністю, забезпеченню людини праці гідними умовами праці та її оплати.
У виступах на мітингу представників трудових колективів промислових підприємств і аграрного сектора економіки, наукових установ і студентства підкреслювалося, що нинішня соціально-економічна ситуація вимагає кардинальних змін, рішучості і організованості з боку профспілок як авангарду трудящих, покликаного відстоювати їх інтереси, наполегливо домагатися поліпшення життєвого рівня наших співгромадян.
Після мітингу на Майдані Незалежності, учасники акції пішли до Будинку уряду, де провели мітинг, Верховної Ради України, Адміністрації Президента України. За підсумками акції була прийнята резолюція з вимогами та пропозиціями до представників влади, яка була передана вищезазначеним державним органам.

 

 

 

 

 

 

 


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.