Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ДІАЛОГ З МІСЬКОЮ ВЛАДОЮ!

Профспілкові активісти – голови обласних комітетів профспілок, первинних профспілкових організацій 3 листопада мали нагоду поспілкуватися із заступником Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світланою Горбуновою-Рубан.
У зустрічі взяли участь заступники Харківського міського голови, директори департаментів Харківської міської ради, комунальних підприємств та голови районних адміністрацій.
Напередодні зустрічі Харківським обласним комітетом профспілки були направлені проблемні питання у формі листа на зустріч на ім’я Голови Об’єднання профспілок Харківської області Тесленка С.А. задля формування єдиного документу для запитань владі.
На заході Світлана Горбунова-Рубан озвучила відповіді на питання, які надіслали профспілки трудових колективів підприємств на ім'я Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Також безпосередньо на зустрічі розглянули проблеми, з якими представники профорганізацій звернулися до присутніх у залі керівників профільних департаментів.
Зокрема, порушували питання, що хвилюють працівників підприємств АК «Харківобленерго», «Світло Шахтаря», «Міськелектротранс», завод ім. Малишева, коксовий завод, «Харківміськліфт». Мова йшла про питання житлового характеру, про поліпшення житлових умов, ремонт доріг, координування транспортних сполучень, виплату заборгованостей із заробітної плати, благоустрій будинків та прибудинкових територій, а також про питання охорони здоров'я.

 

 

 

 

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.