Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

,,ХАРКІВОБЛЕНЕРГО,, - сьогодні заради завтра!

Введення в експлуатацію ПС 110/35/10 кВ «Дергачі» - останній етап реалізації АК «Харківобленерго» Державної цільової програми підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Вартість спорудження нового енергооб’єкту складає 136 млн. грн.
Протягом останніх шести років пріоритетом діяльності АК «Харківобленерго» є технічне переозброєння енергетичного господарства з метою забезпечення надійного енергоживлення існуючих та майбутніх споживачів електроенергії, яке передбачене затвердженою Кабінетом Міністрів України програмою розвитку підприємства на 2007-2011 роки.
Спорудження нових підстанцій «Перемога», «Каштанова», «Дергачі» та реконструкція ПС «Салтівська», «Світло Шахтаря», «Сокольники», «Павлівська» дало можливість подолати перенавантаження центральної частини Харкова та здійснити передачу додаткової потужності до міста.
Завдяки зусиллям всього трудового колективу компанії, проектувальних та будівельних організацій за короткий термін вдалося наростити потужність джерел живлення на 16% від існуючої потужності з часів створення енергосистеми Харківщини. За рахунок розподільчих мереж навантаження було розосереджено на нові побудовані підстанції.
Таким чином, створено друге кільце джерел живлення, які дають змогу забезпечити стале енергопостачання нових станцій метрополітену, стадіону «Металіст», тренувальних баз, міжнародного аеропорту «Харків», готельних та торгівельно-розважальних комплексів, житлових масивів.
Спорудження енергооб’єктів велося за сучасними технологіями і з використанням новітнього енергетичного обладнання вітчизняних та іноземних виробників. Інспектори УЄФА після відвідувань нових підстанцій залишилися високої думки про якість їх будівництва та технічні характеристики.
Завдяки реалізації програми технічного розвитку компанія розв’язала проблему дефіциту енергетичних потужностей в Харківському регіоні на найближчі 10-15 років.


Прес-служба АК «Харківобленерго»

 

 

 

 

 

 

 


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.