Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

НОВА ГЕНУГОДА: РОБОТА РОЗПОЧАЛАСЬ!

На виконання Резолюції VI З'їзду ФПУ «Гідна праця - основа соціального добробуту та економічного прогресу» в рамках Цільової програми «Нова ефективність колективно-договірного регулювання» 17 січня в Києві у Будинку спілок відбулася нарада щодо підготовки Генеральної угоди на новий строк. У дискусії взяли участь заступники Голови ФПУ, представники членських організацій ФПУ, організацій роботодавців, науковці та фахівці з колдоговірної роботи.
Відкрив засідання Голова ФПУ Ю.М.Кулик, який у своєму виступі акцентував увагу присутніх на важливість роботи над змістом і структурою нової Генугоди, яка, за його влучним висловом: «є основним законом нашого життя».
Голова ФПУ вважає, що оптимальні строки проходження усіх етапів укладання Генеральної угоди - до кінця жовтня ц.р., коли завершиться передвиборча кампанія до Верховної Ради України.
Під час наради відбулася презентація «Дорожньої карти входження України в ТОП-20», розробленої соціально-економічним департаментом за ініціативою Голови ФПУ .
Аналіз соціально-економічної ситуації в Україні був представлений у доповіді заступника директора Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, доктора економічних наук Макарової О.В. «Соціально-економічний та демографічний стан України: проблеми що потребують вирішення».
Із зацікавленістю учасники наради сприйняли і виступ Національного координатора проекту МОП в Україні "Удосконалення колективних переговорів і дотримання трудового законодавства в Україні" С.Савчука «Колективні переговори в деяких країнах ЄС (на прикладі Німеччини та Ірландії)».
Підбиваючи підсумки наради, заступник Голови ФПУ С.М.Кондрюк, зокрема, зазначив: «Наша мета – підписати максимально ефективну Генеральну угоду, яка стане дієвим інструментом у досягненні спільних інтересів соціальних партнерів».
С.М.Кондрюк закликав представників організацій роботодавців провести консультації та опрацювати спільні пропозиції до нової Генеральної угоди.
Зазначимо, що в комісії з розробки нової Генеральної угоди працює і голова Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України М.І. Кригін.
Обласний комітет профспілки дав свої пропозиції до проекту Генугоди і приємно констатувати, що всі вони на даному етапі включені. Зі слів М.І. Кригіна, така серйозна робота з формування важливого, особливо в теперішній час, документу дуже актуальна і підхід, форми та методи роботи, які взяла на себе обов’язок виконати та реалізувати Федерація Профспілок України заслуговують особливої уваги.

 

Медіа-центр ФПУ
Оргвідділ ХООП


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.