Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ПРОФСПІЛКА-ЦЕ МИ!

«Часто молодості дорікають за те, що вона думає,
начебто світ розпочався тільки з нею. Справедливий докір!
Але старість ще частіше вважає, що світ закінчується разом з нею»
Фрідріх Геббель
німецький драматург, 1813-1863рр.


Харківська обласна організація профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України веде планомірну роботу щодо залучення молоді до профспілкових рядів. В 2008 році створена Молодіжна рада ХООП, проводяться щомісячні наради з головами молодіжних рад, постійних комісій підприємств, організацій галузі метою яких є інформування молодих профспілковців про події та заходи Федерації професійних спілок України, Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, Об’єднання профспілок Харківської області, Харківської «Укрелектропрофспілки». Проводяться виїзні семінари на підприємства галузі з метою ознайомлення з специфікою роботи, обміну досвідом роботи з головами первинних профспілкових організацій, молодіжних рад та комісій при профкомах. Такі заходи були реалізовані вже на чотирьох підприємства галузі (ДП завод «Електроважмаш», ПАТ завод «Південкабель», ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», АК «Харківобленерго») і маємо надію, що дана традиція матиме своє продовження.
Аналізуючи перше півріччя нинішнього року, констатуємо успішне проведення 6 засідань Молодіжної ради ХООП, екологічної промо-акції «Зелена планета» та двох навчальних семінарів «Корпоративна відповідальність в роботі профспілкових організацій» та «Профспілка – це ми!»
Більш детально зупинимося на виїзному семінарі-тренінгу «Профспілка – це ми!», який відбувся з 1 по 3 червня 2012 року в с. Коктебель АРК. 40 молодих профактивістів з 33 підприємств галузі були задіяні у навчальному процесі. Кандидат політичних наук, доцент Біденко Ю.М. розкрила тему «Соціально-психологічні аспекти профспілкового лідерства. Прийняття рішення в організації». Голова Молодіжної ради ХООП Проскурня О.О. запропонував молоді роботу у форматі Відкритого простору на тему «Профком! Профспілка! Молодь!», яка дала неабиякий результат. Активісти запропонували і обговорили актуальні питання профспілкового руху, а саме «Нове покоління профспілкових лідерів» (капітан команди Сич Є.Б., голова Молодіжної ради ДП завод «Електроважмаш»), «Проблема омолодження кадрів підприємства» (капітан команди Саврицька І.В., профактивіст ПАТ завод «Південкабель»), «Пропаганда профспілкового руху серед молоді» (капітан команди Стукан О.К., профактивіст ТОВ «НМУ «ЕПМ»), «Інформаційний вакуум в профспілковому середовищі» (капітан команди Цимбал О.І., голова Молодіжної ради Північної ЕС НЕК «Укренерго»), «Баланс взаємовідносин адміністрації і профкому» (капітан команди Юдін О.В., профактивіст ВП «Держенергонагляд в Північному регіоні»). Були запропоновані шляхи вирішення проблемних питань профспілкового руху. Приємно констатувати, що молодь Харківської «Укрелектропрофспілки» - активна, перспективна і здатна вирішувати поставлені завдання.
Безумовно, всі напрацювання будуть проаналізовані і застосовані в діяльності первинних профорганізацій та обласного комітету Профспілки в цілому.
Харківська «Укрелектропрофспілка» переконана - ЗА МОЛОДДЮ МАЙБУТНЄ ПРОФСПІЛОК і всі керівники профспілкових структур, які дбають про майбутнє своєї Профспілки – повинні працювати з молоддю, проводити навчання, передавати їй свій досвід, як це передбачено Програмною резолюцією «Молодь – надійна опора профспілок».

Завідуючий оргвідділом,
Голова Молодіжної ради ХООП
О.О. ПроскурняКачественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.