Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

МОЛОДІЖКА ЦК-В ДІЇ!

Згідно плану роботи ЦК Профспілки на 2-ге півріччя з 3 по 5 вересня 2012 року на базі пансіонату ДП НЕК «Укренерго» «Енергетик» (АР Крим, Сімферопольський район, смт. Миколаївка) було проведено засідання Молодіжної ради ЦК Профспілки і навчальний семінар з питань оргроботи.
На засіданні був прийнятий план роботи Молодіжної ради при ЦК «Укрелектропрофспілки» на перше півріччя 2013 року. Обрані заступники голови молодіжної ради Сергія Козаченка. Делегати прослухали лекцію на тему: «Основи організаційної роботи», в якій були висвітлені такі аспекти:
 що являє собою Профспілка, якими законодавчими актами аргументується її існування, який захист і права нам дає Профспілка;
 поняття про статут Профспілки;
 регламент роботи ЦК Профспілки;
 основні принципи організаційної діяльності Профспілки;
 форми і методи організаційної роботи Профспілки;
 поняття конференції, її функції і етапи її виконання.
Також було проведено 2 рольових гри, для чого делегати були розділені на дві команди.
Перша гра полягала в тому, щоб команда 1 озвучила роботу профспілки в теорії, а команда 2 — в реальному житті. А потім всі разом звіряли на скільки співпадають теорія з практичною діяльністю профспілкової організації.
Завданням учасників другої гри було переконати нового працівника в тому, потрібно чи ні йому вступати до профспілкових лав. Команда 1 виступала в ролі профспілкової організації, а команда 2 представляла адміністрацію. Це був перший етап гри, а в другому етапі команди помінялися місцями. В результаті гри «жертва експерименту» в першому етапі прислухалась до думки команди, яка представляла адміністрацію, а в другому етапі більш переконливим була профспілка. Дана гра змусила ще раз всіх задуматись над тим, яку роль в нашому житті відіграє профспілка і ще раз довела, наскільки важливим є вміння спілкуватися з людьми, вміння ораторського мистецтва і такту, адже важливо не тільки те, що ти говориш, а й те як саме ти це робиш.
Окрім навчальної роботи учасники конференції мали змогу насолодитися морським повітрям, сонцем і прекрасною зеленою територією місця відпочинку. Оздоровились, набрались сил і приємних вражень від плідного спілкування і нових знайомств.

 

 

Главацька О.М.
Голова Молодіжної ради
ПАТ «Укргідропроект»,
заступник голови Молодіжної ради ХООП

 

 


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.