Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ЗВЕРНЕННЯ ГЕНСЕКРЕТАРЯ МКП

Звернення Генерального секретаря Міжнародної конфедерації праці до членських організацій

Шановні колеги!

 


У той час, коли прості люди все ще відчувають на собі важкі наслідки глобальної економічної кризи, профспілки організовують нові заходи, присвячені Всесвітньому дню гідної праці – 7 жовтня. Профспілки вимагають гідних робочих місць та поваги прав трудящих.
Криза та неможливість (або небажання) урядів країн відновлювати робочі місця особливо тяжко впливають на молодих людей. Згідно з офіційною інформацією. 75 мільйонів молодих людей у світі не мають роботи, кілька мільйонів працюють за відсутності будь-якого захисту своєї зайнятості, десятки мільйонів тих, хто шукає роботу, не мають ані шансів її знайти, ані можливості отримати освіту, яка б покращила їхні перспективи на ринку праці. У деяких країнах рівень молодіжної незайнятості сягає 60%, що фактично є виключенням цілого покоління з ринку праці. Це величезна соціо-економічна бомба уповільненої дії. Через це ми пропонуємо присвятити заходи цьогорічного Всесвітнього дня гідної праці проблемі молодіжного працевлаштування.
Цього року 7 жовтня припадає на неділю, таким чином, у багатьох країнах заходи відбуватимуться два дні. Крім того, кожна організація, що проводитиме заходи в ці дні, буде акцентувати увагу на найбільш, за її думкою, актуальних аспектах Гідної праці. Пройдуть також і акції міжнародної солідарності. Скоро ми запустимо веб-сайт, присвячений Всесвітньому дню гідної праці-2012, з якого ви зможете відслідковувати події у світі та куди ви зможете додавати інформацію про заходи вашої організації. Також інформацію можна буде розмістити на сайті і після Всесвітнього дня гідної праці, надіславши її на електронну адресу wddw@ituc-csi.org
Також найближчими днями ми вишлемо вам плакати. Цього року їх дизайн базується на гаслі «За більш яркі будні». Крім того, на сайті будуть представлені прогнози перспектив гідної праці для молоді в різних країнах, які можна буде коментувати. Якщо ви вишлете переклад нашого гасла на мову вашої країни – наші дизайнери зможуть зробити плакат для Вашої організації.
Ми можемо надати невеличку фінансову допомогу на проведення заходів тим організаціям, які її потребуватимуть. Якщо така допомога буде вам потрібна, просимо повідомити нас якнайшвидше.
Сучасна економічна криза і подальший наступ на права робітників – це найсерйозніший виклик для профспілок. Мобілізуючись перед Всесвітнім днем гідної праці, ми показуємо світові, що профспілки готові продовжувати боротьбу з негараздами сьогодення за гідне майбутнє трудящих, особливо – молодих робітників.
Чекаємо на вашу активну участь у Всесвітньому дні гідної праці та на інформацію про заходи вашої організації як заздалегідь, так і безпосередньо з місця проведення або одразу після проведення. За додатковою інформацією просимо звертатися за електронною адресою wddw@ituc-csi.org
З наступаючим Днем гідної праці,

 

 

Щиро ваша,
Генеральний секретар Шаран Барроу

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.