Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ФОТОКОНКУРС ФПУ!

З метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей, вікових категорій, пропагування безпечних і здорових умов праці, діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод членів профспілок Федерація професійних спілок України і газета «Профспілкові вісті» проводять фотоконкурс на тему «За гідне життя людини праці!».

Конкурс проводитиметься впродовж жовтня - листопада 2012 року.

Участь у фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає підготувати фотороботу відповідно до його тематичної спрямованості, вимог до виготовлення та оформлення робіт.

Учасники фотоконкурсу мають надіслати свої фотороботи в електронному вигляді до 20 листопада 2012 року інформаційно-аналітичному центру ФПУ на адресу media@fpsu.org.ua (з приміткою «на фотоконкурс») і при цьому вказати повну поштову та електронну адресу, прізвище, ім’я, по батькові та контактний телефон автора фотороботи.

Не розглядаються матеріали, які надійшли пізніше 20 листопада 2012 року.

Надіслані фотографії не повертаються. Організатори залишають за собою право використовувати фотороботи у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій тощо із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи.

Підбиття підсумків фотоконкурсу, оцінювання надісланих фоторобіт та визначення переможців здійснює конкурсна комісія.

Результати конкурсу будуть оголошені 1 грудня 2012 року.

Переможці фотоконкурсу отримають грошову винагороду:І місце – одна премія 1500 грн.;

II місце – одна премія 1000 грн.;

III місце – дві премії по 500 грн.Нагородження переможців проводитиметься у грудні 2012 року.

Інформація про результати фотоконкурсу оприлюднюється у газеті «Профспілкові вісті» та розміщується на офіційному веб-порталі ФПУ.

Виставку кращих фоторобіт буде оформлено на 2-му поверсі Будинку спілок, а також у фотовітринах Профінформу, розміщено на Офіційному веб-порталі ФПУ і надруковано у газеті «Профспілкові вісті».

За додатковою інформацією звертайтеся до Анатолія Лисенка за телефоном – 278-17-37.ПОЛОЖЕННЯ про фотоконкурс «За гідне життя людини праці!»  за посиланням

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУКачественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.