Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

НАРАДА З ПИТАНЬ НАВЧАННЯ

20 грудня 2012 року Об’єднання профспілок Харківської області спільно з Факультетом підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту провели нараду керівників членських організацій із залученням відповідальних за навчання профактиву та членів лекторської групи ФПК ХСЕІ на тему «Про удосконалення практики організації і проведення навчання профкадрів та профактиву обласними галузевими організаціями профспілок».
Метою проведення заходу стало поширення досвіду навчання профспілкових кадрів та активу обласними організаціями профспілок, вироблення тактики дій, вдосконалення цього важливого напрямку у майбутньому.
В роботі заходу прийняли участь і представники Харківської обласної організації «Укрелектропрофспілки» - голова обкому Профспілки М.І. Кригін та завідуючий організаційним відділом обласної організації Профспілки О.О. Проскурня з тематикою доповіді «Про практику організації і проведення навчання профкадрів та профактиву в обласній організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України».

З більш детальною інформацією стосовно проведеного заходу можна ознайомитися на сайті Федерації професійних спілок України з посиланням http://www.fpsu.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=10006%3A2012-12-24-09-25-50&catid=2%3A2009-06-19-18-32-50&Itemid=149&lang=uk.


Організаційний відділ
Харківської «Укрелектропрофспілки»

 


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.