Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ЩОБ НЕ ПОМИЛЯТИСЯ!

18 квітня 2013 року в рамках навчання працівників, відповідальних за ведення кадрового діловодства підприємств галузі був проведений спільний навчальний семінар Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України та Харківського міського центру зайнятості. В роботі заходу прийняли участь правовий інспектор праці обласної організації Профспілки Хлинов В.В., завідуюча відділом соціально-економічної та правової роботи обласної організації Профспілки Зуєва О.О. та старший інспектор міського центру зайнятості Бочков Є.В. і юрист центру Карамишева Л.Є.
З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про зайнятість населення», яким передбачено багато новацій.
Для запобігання порушень Закону слухачі були інформовані про статус безробітного, його права та обов’язки; підходящу роботу для безробітного; категорії осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; масове вивільнення працівників з ініціативи роботодавця; громадські роботи тощо.
Харківська обласна організація профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України і надалі буде проводити заходи, спрямовані на запобігання порушень прав працюючих.


Комісія
з питань правової роботи

 

 

 

 


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.