Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ПОЗДРАВЛЕНИЕ ЦК!


Шановні спілчани!


Щиро і сердечно вітаю Вас з 60-річним ювілеєм Харківської обласної організації Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.
За шістдесят років пройдено великий і нелегкий шлях.
Завдяки активній і наполегливій роботі обласного комітету Профспілки, його значного впливу на виробничу та соціально-економічну діяльність підприємств, в області була створена потужна індустріальна науково-технічна база енергетики та електротехнічної промисловості, закладено передумови для подальшого розвитку народного господарства.
За даний період за ініціативи обкому Профспілки Харківської області виконано колосальний обсяг роботи по створенню соціальної сфери та будівництву її об'єктів.
Завжди вчасно вирішуються питання захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працюючих, створення належних умов праці, побуту і дозвілля, відпочинку, лікування та оздоровлення.
Сьогодні обласний комітет Профспілки, на чолі з його головою Кригіним М.І., - один з найактивніших у складі "Укрелектропрофспілки".
У нелегкий час проведення реформ, приватизації підприємств людина праці постійно відчуває підтримку обласної організації Профспілки у соціально-економічній та духовній сферах.
Дорогі друзі!
Невичерпної енергії, невтомності й наснаги Вам та Вашим родинам в усьому!З глибокою повагою та найкращими побажанням

Голова Профспілки працівників енергетики
та електротехнічної промисловості України  

С. Шишов 

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.