Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ВИЯВИЛИ СИЛЬНІШИХ!

7 грудня 2013 року в клубі «Гагарінець» Харківською обласною організацією профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України спільно з Харківським обласним фізкультурно-спортивним товариством «Україна» було проведено шахово-шашковий турнір, присвячений Дню енергетика.
В змаганнях прийняли участь 45 учасників, в тому числі 7 жінок із 8 підприємств галузі.
Серед команд, які приймали участь у змаганнях з шашок слід відзначити команду Зміївської ТЕС ПАТ «Центренерго», яка виборола I місце, а її представники в змаганнях серед чоловіків в особистому заліку зайняли всі три призові місця – Ткачьов В., Манахов Г., Манахов К. На II місці в командному заліку - команда ДП завод «Електроважмаш», на III – команда АК «Харківобленерго».
В змаганнях серед жінок в особистому заліку з шашок I місце здобула також представниця Зміївської ТЕС – Нікуліна І., за нею - Головінова О. з Харківського патентно-комп’ютерного коледжу та Лунєва П. з Харківського вищого механіко-технологічного училища.
Цьогорічні змагання з шахів виявилися успішними для Ковриги А., Гатауліна У. та Федоренко М, які представляли команду ДП завод «Електроважмаш», яка в підсумку посіла I місце. На II місці – команда АК «Харківобленерго» (Бакшеєв О, Косарєв В., Лавриченко С.), на III – команда Філіалу «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» (Решетняк В., Кулик В., Житеньов Є.). В особистому заліку серед чоловіків пальму першості отримали Коврига А., Решетняк В. та Сосницький М. зі Зміївської ТЕС.
Серед жінок в особистому заліку I місце зайняла Корнійчик М. (АК «Харківобленерго»), II місце – Колеснікова М. (Харківський патентно-комп’ютерний коледж), III місце – Полівода Л. (Зміївська ТЕС).
Всі переможці отримали дипломи, кубки та медалі Харківської «Укрелектропрофспілки».
Заступник голови Харківського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Україна» Івахненко Л.М. від імені Президії товариства вручив Подяки голові Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Кригіну М.І. та завідуючому організаційним відділом Проскурні О.О. за багаторічну, плідну працю і вагомий особистий внесок в реалізацію Державної політики з розвитку фізичної культури і спорту.
На завершення спортивного свята голова Харківського обкому «Укрелектропрофспілки» Кригін М.І. щиро подякував ХО ФСТ «Україна», учасникам змагань за цікаву та змістовну гру, побажав напередодні професійного свята наснаги на професійній ниві енергетикам, всіляких гараздів у роботі колективам галузі в наступаючому Новому році.


Оргкомітет змагань


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.