Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

Завершено навчання працівників кадрових служб

Харківська обласна організація профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України приділяє пильну увагу дотриманню діючого законодавства про працю підприємствами галузі.
Усвідомлюючи можливість уникнення негативних наслідків кризових явищ, обласна Профспілка спрямовує свої зусилля на максимальне забезпечення дотримання вимог трудового законодавства, використовуючи для цього всі надані права.
Так, згідно затвердженої 16-годинної програми, безкоштовно з лютого по травень поточного року проходило навчання працівників, відповідальних за ведення кадрового діловодства з розглядом змін, які відбулися у зв’язку з прийняттям цілої низки нових законів, а також порядку укладання трудового договору, строків переведення, підстав припинення норм тривалості робочого часу, часу відпочинку, порядку оформлення і надання щорічних основних і додаткових відпусток тощо.
Слухачі подякували обласній організації Профспілки та правовому інспектору обласної організації Профспілки Хлинову В.В. за проведені заходи та запевнили, що навчання допоможе їм у повсякденній роботі.


Організаційний відділ
Харківської «Укрелектропрофспілки»

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.