Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ТУРНІР ДО ДНЯ МОЛОДІ

Згідно плану роботи Молодіжної ради ОПХО, в рамках заходів, приурочених Дню молоді, 27 червня 2015 року на спортивній базі «Спартак» (м. Харків) відбувся турнір з міні-футболу серед профспілкової молоді «Кубок профспілок».
В турнірі прийняли участь 15 команд, які представляли молодіжні ради підприємств різних галузей економіки області.
Честь нашої Молодіжної ради відстоювала команда первинної профспілкової організації АК «Харківобленерго».
Після запеклих баталій, красивої гри та, на жаль, відсутності фарту, хлопці зайняли в групі 2 місце, а в підсумку - загальнокомандне 5 місце.
Команда нашої галузі переграла команди «Коксового заводу» з рахунком 6:0, «Турбоатому» - 2:1, технічно отримала перемогу над командою «Харківгазу» - 3:0, але, на жаль, поступилася майбутнім переможцям турніру – команді «Харківміськгаз» з рахунком 3:0.
Однак, ми впевнені, що команда гідно представила нашу галузь та висловлюємо вдячність первинній профспілковій організації АК «Харківобленерго» та гравцям команди за підтримку та незламну волю до перемоги. Наші спільні перемоги – попереду!


Проскурня Олександр
голова Молодіжної ради ХООП


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.