Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НА РИНКУ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Протягом січня-серпня 2015 року послугами державної служби зайнятості скористалися майже 1,1 млн. безробітних. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 613,1 тисяч.
У січні-серпні 2015 року за сприяння державної служби зайнятості працевлаштовано482,1 тис. осіб, у тому числі 311,5 тис. зареєстрованих безробітних.
Кількість працевлаштованих безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (батьки, які мають дітей віком до 6 років, випускники навчальних закладів, діти-сироти, люди з інвалідністю тощо), становила 75,1 тис. осіб.
На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску працевлаштовано 10,0 тис. безробітних, у тому числі 3,1 тис. осіб, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці, та 6,9 тис. осіб, працевлаштованих на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.
Започаткували власну справу завдяки отриманню допомоги по безробіттю одноразово 11,6 тис. осіб.
У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 168,7 тис. безробітних. Професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 133,7 тис. безробітних.
Станом на 1 вересня 2015 року кількість зареєстрованих безробітних становила 414,7 тис. осіб, з них 325,0 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у серпні 2015 року складав 1 260 грн.
Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості становила 48,3 тисячі.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15–70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці, в Україні в І кварталі 2015 року становив 9,6% економічно активного населення.Джерело: Державна служба зайнятості
http://www.ntser.gov.ua/ntser-uryad/zayavu-ta-iniciatuvu/776

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.