Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ - ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ ДО ЗИМИ

24 вересня 2015 року відбулося засідання Президії Харківського обласного комітету «Укрелектропрофспілки». На порядку денному питання «Про хід підготовки підприємств, організацій, закладів галузі до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 рр. та контроль за виконанням відповідних заходів». Відкрив засідання голова Президії Кригін Микола Іванович, який акцентував увагу на важливості та актуальності даного питання. З інформацією від комісії з питань охорони праці доповів в.о. технічного інспектора праці обласного комітету Профспілки Паровченко Веніамін Михайлович.
Зокрема, комісія підкреслює, що на 01.09.2015 року, як свідчать дані підприємств, організацій, закладів галузі, близько 75% заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період виконані.
Щорічно питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період і виконання заходів у відповідні терміни заслуховували на засіданнях комісій з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на підприємствах ДП завод «Електроважмаш», Пат «Завод «Південкабель», ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго», АК «Харківобленерго», Філія «Теплоелектроцентраль» ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія» тощо.
З доповіддю про стан підготовки підприємств, організацій галузі до осінньо-зимового періоду виступили голова первинної профспілкової організації Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго» Омельченко Григорій Павлович, заступник начальника ВТУ АК «Харківобленерго» Костенко Юрій Семенович, заступник головного інженера Північної ЕС НЕК «Укренерго» Соколець Сергій Олексійович, заступник головного інженера з питань ремонту ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» Бобро Сергій Юрійович, заступник начальника управління охорони праці ДП завод «Електроважмаш» Новоселов Артем Олексійович, заступник директора ПАТ «Завод «Південкабель» Фещенко Олег Григорович, технічний директор ПАТ «Електромашина» Глущенко Юрій Анатолійович.
Слово від Президії обласного комітету «Укрелектропрофспілки» брав голова первинної профспілкової організації ДП завод «Електроважмаш» Канунніков Василь Миколайович, який акцентував увагу на питаннях графіків роботи підприємств електротехніки в осінньо-зимовий період, завантаженості виробництва тощо.
Професійну та компетентну оцінку щодо підготовки підприємств області до проходження осінньо-зимового періоду дали начальник Інспекції Держенергонагляду в Харківській області Расторгуєв Олександр Костянтинович та начальник Управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації Белоцький Олексій Олександрович.
Президія Харківського обласного комітету «Укрелектропрофспілки» прийняла відповідну постанову з даного питання, в якій намітила шляхи подальших дієвих кроків щодо проходження зимового максимуму.
Також Президією були розглянуті питання щодо порушення прав профспілок та модернізації роботи Молодіжної ради Харківської «Укрелектропрофспілки».Організаційний відділ


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.