Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

7.10 - Всесвітній день дій за гідну працю!

ГІДНА ПРАЦЯ – це те, за що борються профспілки в усьому світі і Україна не виняток.
Неспроможність працівника сьогодні прогодувати себе і свою родину, розпач пенсіонерів, які не мають грошей на ліки та предмети першої необхідності, шок, що очікує населення від перших платіжок за житлово-комунальні послуги на фоні інфляційного зростання на перше місце ставить саме критерії гідної праці.
Адже ГІДНА ПРАЦЯ - це: створення нових високотехнологічних робочих місць, справедлива оплата праці, безпека на робочому місці, сприяння професійному та кар’єрному зростання, забезпечення трудових прав, колективний договір, участь в управлінні підприємством, право об’єднуватися в профспілку.
Реформи, які започатковані після Революції гідності мають вивести Україну на рівень стабільно процвітаючих європейських держав. І профспілки переконані, що це можливо за умови досягнення миру, солідаризації громадянського суспільства, влади і бізнесу.
Разом з тим ми критично ставимося до результатів проведення реформ сьогодні. Вони не повинні бути формальними і поспішними, а такими, що забезпечать створення нових робочих місць, гідну оплату праці, безпеку на виробництві, робітничу демократію.


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.