Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

Навчання: громадські інспектори праці

28 жовтня 2015 року на базі факультету підвищення кваліфікації профспілкових кадрів Харківського соціально-економічного інституту пройшов одноденний експрес-курс навчання громадських інспекторів праці профспілок «Громадський контроль профспілок за дотриманням трудового законодавства».
Відкрила навчання декан ФПК профкадрів Шпурік О.В. З вітальним словом виступив голова Об’єднання профспілок Харківської області Тесленко С.А., який зазначив на важливості та необхідності роботи щодо залучення та навчання профспілковців активним формам і методам роботи за дотриманням трудового законодавства.
Група була сформована з представників галузевих профспілок області (співробітників апаратів обласних організацій та первинних профспілкових організацій). Доречно зауважити, що Харківська «Укрелектропрофспілка» була представлена шістьома профспілковцями та активістами.
На протязі дня спеціалісти Головного управління Держпраці в Харківській області, членами лекторської групи ФПК були розглянуті питання правових засад здійснення державного і громадського контролю та нагляду за дотриманням законодавства про працю, основних напрямків здійснення громадського контролю за дотриманням норм трудового законодавства, відповідальності та штрафних санкцій за порушення трудового законодавства тощо.
Проведені тренінги щодо стратегії і тактики поведінки громадського інспектора праці профспілок в ситуації попередження, розв’язання трудового конфлікту, особистісних якостей інспектора праці профспілок тощо.
Учасникам навчання були роздані робочі матеріали, а по закінченню експрес-курсу слухачі отримали сертифікати Головного управління Держпраці, ОПХО та інституту.
Факультет підвищення кваліфікації профкадрів ХСЕІ планує і в подальшому проводити просвітницьку та пізнавальну роботу серед профактиву області.

Організаційний відділ


Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.