Укрэлектропрофсоюз

Харьковская областная организация профсоюза работников
энергетики и электротехнической промышленности Украины
“Укрэлектропрофсоюз”

Среди людей и
и для людей

Новости

На порядку денному

12 листопада 2015 року відбулося засідання Президії Харківського обласного комітету «Укрелектропрофспілки» з порядком денним «Про дотримання гарантій з оплати праці на підприємствах галузі, передбачених діючим законодавством і Галузевими угодами», «Про підготовку та перепідготовку профспілкових кадрів та активу в 2015 році».
Члени Президії були ознайомлені з матеріалами відповідних комісій обкому Профспілки. Так, згідно інформації комісії з питань соціально-економічної роботи зниження промислового виробництва в Україні протягом 9 місяців в 2015 року, в порівнянні з січнем-вереснем 2014 року склав 16,6%. У поставках і розподілі електроенергії складає 13,7%. Складною залишається ситуація на підприємствах, які виробляють електроенергію.
За даними головного управління статистики в Харківській області в січні –вересні 2015 року індекс промислової продукції склав 83,2%, тобто падіння промислового виробництва склало 16,8%.
В машинобудуванні, окрім ремонту та монтажу машин та обладнання, падіння – 25,6%. Зменшення обсягів продукції спостерігалось в виробництві побутових приладів, електродвигунів, генераторів, трансформаторів, електророзподільчої та контрольної апаратури (30-52%), кабелів та електромонтажних приладів, електричного та освітлювального обладнання (на 14–24%) тощо.
Згідно матеріалів комісії обкому Профспілки з питань організаційної роботи Комплексна програма навчання профактиву Харківської «Укрелектропрофспілки» була прийнята на засіданні Президії Харківського обкому Профспілки в квітні 2012 року (постанова №П-7-3 від 27.04.2012 року). Програма була розрахована на п’ять років – до 2015 року. Метою даної програми є розвиток профспілкового руху шляхом безперервної освіти профспілкових кадрів та активу.
Був зроблений аналіз роботи обласного комітету Профспілки за 2015 рік та запропонована програма навчання профкадрів та активу на 2016 рік.
Також було затверджено план роботи Харківського обкому Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України на наступний рік.
За результатами засідання Президії обкому Профспілки прийняті відповідні постанови.

Організаційний відділ

Качественные услуги от лучшего хостинг-провадера. Выбирайтехостингпо доступным ценам Продвижение сайтов в поисковых системахраскрутка сайтапо доступным ценам. Профессиональная разработка сайта от компании “Turbo-S”. Быстрое и качественноесоздание сайтов.